Priekšrocības

Kvalitāte

Droša iekārta ar Eiropas kvalitāti. Augstākā katlu montāžas kvalitāte uz pilnīgi automātiskās līnijas, konstrukcija un izmantotie kvalitatīvie materiāli – garantija ilgai un nepārtrauktai katla kalpošanai. Katli DEFRO tiek ražoti tikai galvenajā Polijas rūpnīcā. Uzņēmumam DEFRO nav filiāles Ķīnā un neizmanto rezerves daļas, ražotas Ķīnā.


Apkalpošanas ērtums

Katlam nepieciešama apkalpošana ne biežāk kā 1 – 2 reizes nedēļā, un aizņems Jums ne vairāk kā 10 minūtes laika. Kurināmā bunkuram ir ieslīps vāks, kas padara bunkura uzpildīšanas procesu ērtāku, kā arī katlam priekšpusē ir durvis, caur kurām ērti ir iespējams veikt katla tīrīšanu.


Drošība

Automātika un katla konstrukcija nodrošina maksimālu drošību katla ekspluatācijas un apkalpošanas laikā. Bunkura uzpildīšanas brīdī katls automātiski atslēdz gaisa padeves sistēmu, izslēdzot iespējamību karstā gaisa un liesmas nonākšanu bunkurā. Katls ir aizsargāts no uzkaršanas virs 95°С, kā arī  no apkures sistēmas sasalšanas.


Ekonomiskums

Siltums, ko iegūst ar katla DEFRO palīdzību – daudz ekonomiskāks siltuma avots, salīdzinājumā ar tradicionālajiem cietā kurināmā katliem, dīzeļdegvielas katliem, elektrisko apkuri, kā arī gāzes apkuri. Katli nodrošina efektivitāti līdz 92 %, tādā veidā tiek garantēta pilnīga kurināmā sadedzināšana. Pie tam, katlus DEFRO ir iespējams izmantot kā papildus (rezerves) variantu, ja mājā ir gāzes, dīzeļa vai elektriskais katls, tā kā cietā kurināmā katli DEFRO ir maksimāli autonomi un spēj apsildīt māju pat brīdī, ja noticis elektroenerģijas pārrāvums.


Ekoloģiskums

Katli DEFRO – ekoloģiski tīrs siltuma avots. Katli nodrošina maksimāli pilnīgu kurināmā sadedzināšanu, un pēc kaitīgo vielu izmešu daudzuma atbilst pašai augstākajai klasei „A” Eiropā. Katlu ekoloģiskums apstiprināts ar Eiropas Savienības „A” klases sertifikātu – augstākā ekoloģiskuma klase.


Pievilcīgs dizains

Lielisks katlu DEFRO Jaunās līnijas dizains, tika palaisti ražošanā 2010.gadā. Katlam ir pievilcīgs ārējais izskats un tas kļūs par Jūsu katla telpas rotu. Katls DEFRO – ir ne tikai Jūsu apkures sistēmas „sirds”, bet arī stila un prestiža elements.


Vadošā ražotne

Katli no vadošā ražotāja. Ražošanas uzņēmums DEFRO uz šo dienu ir lielākais katlu ražotājs Polijā. Uzņēmumam DEFRO ir 35.gadu ilga vēsture un katlu DEFRO drošība un kvalitāte ir pierādāma ar prestižajiem Eiropas apbalvojumiem.


Modeļu klāsts

DEFRO katlu modeļu klāstam ir liels jaudu diapazons (no 10 līdz 250 kw) un dod iespēju apsildīt dažāda tipa ēkas ar platību no 100 līdz 2500 un vairāk kvadrātmetriem. Uz katlu DEFRO bāzes ir iespējams organizēt katla māju ar jaudu 1000 kw un vairāk. Katlus DEFRO ir iespējams izmantot kā pamata vai papildus (rezerves) katlu.


Kalpošanas laiks

Katla kalpošanas laiks ir ne mazāks kā 15.gadi.


Adaptivitāte

Katls var strādāt stabili un efektīvi lielā jaudu diapazonā ( no 20% līdz 120% no nominālās jaudas). Vasarā katlu ir iespējams izmantot karstā ūdens sagatavošanai.


Autonomitāte

Katli DEFRO spēj strādāt manuālajā režīmā pat brīdī, kad ir noticis elektroenerģijas pārrāvums, pat ilglaicīgs. Tā ir nozīmīga priekšrocība salīdzinājumā ar dīzeļa un gāzes katliem, kuri elektroenerģijas pārrāvuma brīdī pārtrauc izstrādāt siltumu.


Gudrā māja

Katla automātika pilnībā kontrolē visu apkures sistēmu un karsto ūdensapgādi. Katls pieslēdzams pie istabas temperatūras lasītājiem un automātiski uztur nepieciešamo temperatūru. Ar istabas regulatoru (opcija) ir iespējams kontrolēt un mainīt visus katla parametrus no istabas, nedodoties uz katla telpu. Jauns līmenis Jūsu komfortam.


365.dienas gadā

Katlam DEFRO ir nepieciešama iekurināšana tikai vienu reizi sezonā un spēj strādāt arī vasarā karstā ūdens sagatavošanai. Kā arī katlam ir aizsardzības funkcija no apkures sistēmas sasalšanas, kā arī no liesmas nodzišanas, kas dod iespēju uzturēt temperatūru plusos mājā Jūsu prombūtnes periodā.


Kompaktums

Katliem ir nelieli izmēri, kas dod iespēju uzstādīt praktiski jebkurā katla telpā ( pagrabā, mājas pirmajā stāvā vai atsevišķā katla telpā). Šaurām katlu telpām ir piedāvājumā modelis ar dziļumu tikai 650 mm.

Šobrīd klātienē

Šobrīd klātienē ir 64 viesi 

Sadarbības partneri

mod13.lv
Kvadracikli, motocikli, skūteri, rezerves daļas
Apkures Sistēmas
Apkures katli un apkures sistēmu aprīkojums
You are here Par produkciju Apkures katlu priekšrocības